Teslimat Koşulları

TESLİMAT KOŞULLARI

  • Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cumartesi günleri 08.30 ve 17.00 arasında verilen siparişler aynı gün içerisinde Aras Kargo’ya teslim edilir. 48 ile 72 saat içerisinde tarafınıza teslim edilecek şekilde planlanmaktadır. Perşembe ve Cuma günleri verilen siparişler Cumartesi günü kargoya verilmektedir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Yaşar Gıda Pazarlama anonim şirketi on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir.

Bu durum da;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.